Green Park Hotel Pendik Konaklama Bilgisi ve Rezervasyonu

 

Anadolu’nun Avrupa’ya açılan kapısı İstanbul’un hemen girişinde; karayolu, demiryolu, havayolu ve denizyolu ile ulaşımın sağlanabildiği Pendik’te yer alan The Green Park Pendik Hotel & Convention Center, 05-06 Aralık 2023 tarihleri arasında Boya ve boya hammadde üreticileri ile akademisyenlerin buluşma noktası 9. Uluslararası Paintistanbul & Turkcoat Kongresine ev sahipliği yapacak. Alanında uzman isimlerin katılımıyla gerçekleşecek oturumlarda sektör paydaşlarını bir araya getirecek olan kongrede; ilgili alanlarda en güncel gelişmelerini takip ederken, deniz ve şehir manzaralı şık odalarının yanı sıra İstanbul’un en büyük SPA & Fitness Merkezi’ni de bünyesinde barındıran The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’da konaklamak isterseniz events@chemmedia.com.tr mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

ODA ÜCRETİ

9. Uluslararası paintistanbul&Turkcoat Kongresi ve Sergisi ziyaretçilerine özel gecelik fiyatlarımız aşağıda yer almaktadır:

Tek Kişilik Oda: 90€

Çift Kişilik Oda: 95€

Açık büfe kahvaltı ve ıslak alan kullanımı (havuz, hamam) fiyata dahildir. 

*Fiyatlarımıza KDV dahildir.  

ODA ÖZELLİKLERİ

Tek Kişilik Oda:
20 metrekare büyüklüğünde olan Standart Tek Kişilik Odalarda tek kişilik büyük yatak bulunmaktadır. Odalarda minibar (ücretli), uydu yayınlı televizyon, çalışma masası, ısıtma, telefon, saç kurutma makinesi, kablosuz internet, kasa, merkezi klima, elektronik kilit sistemi mevcuttur.

Çift Kişilik Oda:
20 – 25 metrekare büyüklüğünde olan Standart Çift Kişilik Odalarda çift kişilik tek yatak veya tek kişilik iki ayrı yatak bulunmaktadır. Odalarda minibar (ücretli), uydu yayınlı televizyon, çalışma masası, ısıtma, telefon, saç kurutma makinesi, kablosuz internet, kasa, merkezi klima, elektronik kilit sistemi mevcuttur.

KONAKLAMA REZERVASYON
Otel rezervasyonu ve detaylı bilgi için:

events@chemmedia.com.tr
0 533 590 71 23